Jövedelemépítés  »  [Lottóközösség]

A lottó, az Egyesület és a Tagok
Közösségi lottózásunk stratégiája és előnyei

Minden játékban nyerünk!
Kidolgozott variációval a nyerési esély: 100%

Ötös lottó
280 Ft/szelvény

A telitalálat esélye 1:44millió. (Vagyis ha Magyarországon minden család 1 lottószelvényt vesz, akkor a Nagy Számok Törvénye alapján körülbelül 4-5 havonta lenne telitalálat.)
Azt is tudjuk - és itt jön a mi közös munkánk -, hogy a 2-es találathoz az esély körülbelül 1:45.

A gyakorlatban

A mi variációnk 104 szelvényből áll:

- 100% az esély a minimum 2-es találatra,
- 8% a minimum 3-as találatra,
- 1:ezer a 4-es találatra és
- 1:423ezer az 5-ös találatra.

(Például a 11,17,27,33,46 számsor egy 2-es és egy 3-as találatot hoz.)

A lottós játékok közül az Ötösön a legkisebb az esély a telitalálathoz: 1:44millió !!!
Viszont jó az esély a 2-es találathoz: 1:45
A 104 szelvényes variációnk segítségével a telitalálat esélye megnő: 1:423ezer !!!

Amint elegendő szelvény ára gyűlt össze legkésőbb péntekig, akkor játékba küldjük a variációt.

Egy kis matek a 2-es találathoz

5 számból kell eltalálni 2-t. Ez azt jelenti hogy a maradék három számot a ki nem húzott 85 közül kell "eltalálni".
Vagyis (5 alatt 2)*(85 alatt 3). Ez összesen 987 700 lehetőség.
Összesen (90 alatt 5) féle képpen tudunk szelvény kitölteni ami 43 949 268 lehetőség (44 millió).
Tehát annak a valószínűsége hogy pontosan 2 számot találsz el 98 7700 / 43 949 268 = 0,0224736 (1:44,496). Ez elég közel van az 1:45-ös értékhez.

280 forint?

A variációnk működik, ezért megelőlegezzük neked a 20 Ft különbséget szelvényenként.
Most 280 Ft-ot fizetsz, mi hozzáteszünk még 20 Ft-ot, majd utólag a nyereményből levonjuk a különbözetet, végül a maradékot osztjuk szét.

Skandináv lottó
300 Ft/szelvény

A telitalálat esélye 1:3millió. (Vagyis ha Magyarországon minden család 1 lottószelvényt vesz, akkor a Nagy Számok Törvénye alapján körülbelül 1-2 hetente lenne telitalálat.)
Azt is tudjuk, hogy a 4-es találathoz (a legkisebb nyereményhez) az esély 1:29.
Ezért kevesebb szelvénnyel is lehet eredményt elérni.

A gyakorlatban

A mi variációnk 60 szelvényből áll:

- 67% az esély a minimum 4-as találatra,
- 7% a minimum 5-ös találatra,
- 1:300 az 6-os találatra és
- 1:56ezer a 7-es találatra.

Két számsort is húznak, azaz 2x7 számot húznak!
A sorsolást szerdánként tartják!

A lottós játékok közül a Skandináv (7-es) lottón az esély a telitalálathoz: 1:3millió !!!
És a legnagyobb az esély a kis találathoz (4-es): 1:29
A 60 szelvényes variációnk segítségével a telitalálat esélye megnő: 1:56ezer !!!

Sorsolás szerdánként!
Itt is - ahogy az Ötös játékban -, ha legalább 60 szelvény gyűlik össze legkésőbb keddig, akkor játékba küldjük a variációt.

A 7-es játékunkat is elindítottuk.
A 60 szelvényes variációt ellenőrizheted a [Tesztelés] oldalon.

Az Egyesület és a Tagok szerepe

Tegyük fel, hogy együtt lottózunk.
Együtt fizetjük ki szelvényeket. Mindenki maga dönti el, hogy mekkora Rész-szel száll be, majd a nyereményt ennek arányában osztjuk el.
Például aki 1 Részt vesz, az 1 részt kap a nyereményből, aki 3 Részt vesz, annak 3 részt jár a nyereményből.
Mi úgy gondoljuk, hogy nem csinálunk ebből MLM-et, nem teszünk félre magunknak valahány %-ot, hanem arányosan osztjuk fel a nyereményt azok közt, akik beszállnak.
Sőt:

Tetszőleges összeggel szállhatsz be!

Az Ötös lottóban 104 szelvény ára 23400 Ft. Amint összegyűlt a befizetésekkel ez az összeg, játékba küldjük a variációt.
A Skandináv lottóban 60 szelvény ára 13500 Ft. Amint összegyűlt a befizetésekkel ez az összeg, játékba küldjük a variációt.

Minden játékosnak van egy lottós-egyenlege, amibe a rá eső nyereményrész gyűlik. A következő lottózásnál ez az összeg automatikusan játékba kerül.
Egy nagyobb találatot - ami több százezer Ft -, már érdemes kivenni. Aki nagyobb Résszel szállt be, ő nagyobb részt kap a nyereményből.

A szelvényeket akkor adjuk fel, amikor összegyűlt a megfelelő mennyiség ára. Ha ez nem 1 hét, hanem több hét, akkor ritkábban küldjük játékba a variációnkat.
A lottós-egyenleget teljesen külön kell kezelnünk az egyesületi egyenlegtől, PayPal-os számlaszámot tartunk fenn erre a célra.

Egyetlen megkötés van: aki nem Aktív Tag, az legalább 1500 forinttal csatlakozhat az aktuális játékhoz.

Összefoglalva

- Nagyon jól kidolgozott variációkat állítunk a szolgálatunkba.
- Mindenki maga dönti el, hogy mekkora résszel száll be.
- Az esélyeink akkora mértékben nőnek, amire egy családnak nem lenne pénze.
- A kisebb találatokat visszaforgatjuk, a nagyobbakat felvesszük pénzben.

Legfőbb érv

Amikor egyedül lottózol és nem nyersz, akkor nulla forint jön vissza. Minden elvész.
Amikor velünk lottózol és... mindig nyerünk, ezért minimum 20-30 Ft jár vissza szelvényenként, amit szelvényvásárlásra fordíthatsz.
Garantált a nyeremény: 100%

„Az ínség örök vendég annál, aki tétlen.”

Kérdések és válaszok

Melyik hónap melyik napján húzzák azokat a lottószámokat, melyeket megjátszottunk?

Minden szombaton az Ötös, szerdán a Skandináv számokat húzzák, de mi csak akkor tudjuk játékba küldeni, amint összegyűlt a 104 illetve 60 szelvény ára. Ez logikus.
Hogy összegyűlt-e és a játékba küldtük-e már, azt látod a [Szelvények] menüpontban (ekkor az összegyűlt pénzt átutaljuk a Szerencsejátéknak, és az ő lapjukon a szelvényeket bevisszük a rendszerükbe).

Hogyan tudjuk a szelvényeket ellenőrizni, csak bemondás alapján tudjuk a nyereményeket?

Ott van a [Tesztelés] menüpont. Pontosan látni, hogy az adott héten milyen találataink vannak, vagy lettek volna, ha akkor játszunk.

Mennyi idő múlva tudjuk meg az eredményeket?

Amint a Szerencsejáték Zrt. feltölti a számokat a saját honlapjára, abban a másodpercben már nálunk is látszik az eredmény. Tizedmásodpercek kérdése :)