Egészség  »  Egyensúly

Meditáció és az egyensúly

Az egészség, másképp egész-ség eléréséhez egy teljes egész rendszerként ajánlatos tekinteni magunkra. Éppen ezért egy összetett rendszer akkor működhet tökéletesen, ha megvan az egyensúlya.

Az egyensúly és hiánya

A félelem hatására bizonyíték

Rengeteg tanulmány készült már a meditáció gyógyító hatásáról és még tudományosan bizonyított mérések is kimutatták, hogy a Föld mágneses mezejének nem csak használói vagyunk, hanem teremtői is. Az USA-nak volt két műholdja, amiknek az volt a feladata, hogy a Föld mágneses mezejét mérjék. Ezek az értékek többnyire bizonyos határértékeken belül mozogtak, 2001 őszén azonban messzemenően kitértek az addig mértektől, teljesen eltértek a normális értékektől, kilógtak a skáláról. És kérdezték, hogy mi történik?! Mi befolyásolhatja az egész Föld mágneses mezejét olyan nagy mértékben, hogy ekkora eltéréseket találunk? Még sosem láttunk ilyesmit. Összevetették a műholdas adatokat hónapokra visszamenőleg az addigi feljegyzésekkel, és azt találták, hogy a legnagyobb eltérés pontosan 2001. szeptember 11-én történt. Még pontosabban: a legelső eltérés 15 perccel azután történt, hogy az első repülő becsapódott a Világkereskedelmi Központba.
Íme:

Minden ember, aki meghallotta az információt a félelem rezgését indította el magában, és ez azt eredményezte, hogy olyan hatással voltunk a Föld mágneses mezejére, amitől teljesen megborult egyensúlyából. Évek óta rendeznek meditációs flashmobokat, amikor összegyűlnek az emberek, és meditálnak a zűrzavar közepén. Több milliárdan meditálnak vagy imádkoznak minden nap a bolygónkon, és tavaly háromszor is megrendezték a történelem legnagyobb összehangolt meditációját, ami időzónákra le volt bontva, így több millió ember kapcsolódhatott össze egy azon időben, így képezve egy energetikai hálót a bolygónk körül. El tudjuk képzelni milyen hatása volt a Földünkre, és a rajta élő emberekre :)
Íme:

Meditáció hatására bizonyíték

A meditáció megközelítésének egyedülálló hatékonyságát a társadalmi erőszak, a terrorizmus és a háborúk megelőzésében több mint 50 csoportos béketalálkozó és 23 tudományos kutatás igazolja.

A világot is megváltoztathatod... de kezdd csak a saját környezeteddel :)