Egyesület  »  Hírek

Egyesületi hírek

Fitbalance kampány

2013-08-29

Fitbalance Millenáris expóra adunk ingyen jegyet, ha teljesíted a kampányunkat. Tagbevétel = ingyen jegy nektek.

2013. szemptember kampány

Kampányszöveg letöltése

Ingyen belépő a Fitbalance Millenáris Expóra

Tartam

2013. augusztus 24 - szeptember 29.

Részvétel

Minden hivatalos Egyesületi Tag részt vehet a kampányban.

Feltétel, teljesítés

1.) A www.netegyesulet.hu lapon regisztráció
2.) 12.000,- Forintnyi tagdíj beérkeztetése Tagtoborzással
(pl.: 2 magánszemély tag toborzása, akik az Éves Tagdíjat befizették és a Belépési nyilatkozatot kitöltötték)

Díjazás

Ahányszor a fenti feltételek teljesülnek, annyiszor ajándék jegyet adunk a 2013. szeptember 29-i Fitbalance Millenáris expóra.
A jegyek pénzre nem válthatók.
Egyidejű más kampányok esetén - ugyanolyan feltételek teljesítésével - csak az egyik díj vehető át, választás szerint!

A fesztiválról

A FitBalance Magyarország egyik vezető fitnesz, wellness, valamint az egészséges életmód kedvelőinek egynapos egészség és mozgás fesztiválja, amely 2006 óta évről - évre növekvő sikerrel és látogatótáborral hagyományosan évente kétszer kerül megrendezésre! Az elmúlt hat évben, immár a 16.! FitBalance programon vagyunk túl, amelyeken nagy örömünkre több tízezer résztvevőt sikerült megmozgatnunk! Mi sem igazolja ezt jobban, hogy immár sokadik alkalommal a Buda szívében, különleges környezetben a Millenáris (Parkban) kerülnek megrendezésre a Fitbalance őszi eseményei! A helyszínen 8! színpadon a legnevesebb hazai és külföldi prezenterek (Borsodi Balázs, Katus Attila, Czanik Balázs, Rubint Réka és Schobert Norbi, stb) tartanak órákat! Fitness, ZUMBA, pilates, Jóga, bodyART, Capoeira Aerobic, Wellness terem, Spinning, R-Med Functional Training Corner, IWI Funkcionális Sziget és IWI Színpad, Power Plate Stage, Kangoo, XBOX Virtual Stage, BioPont Életmód Expo, Pink Fit Kis Challange, Főnix Med egészségügyi szűrések, WAKLKenergie, Pro Ski, valamint a hivatalos versenysport IFBB Nemzetközi Testépítő és Fitness Kupa is szerepel a választható programok között! Idén is folytatódik a "Sztárok az egészségért" programunk: az elmúlt évben: Nagy Adri, Janicsák Veca, Iszak Eszter, Mádai Vivien, Vastag Csaba, Hujber Ferenc, Szabó Győző, Csonka András, Dombóvári Vanda, Sütő Enikő, Valkó Eszter, Varga Viktor is csatlakoztak a programhoz. A kezdeményezés célja, hogy az esemény bevételéből egy vidéki általános iskola számára, sporteszközöket vásárolunk, ezzel is hozzájárulva a gyerekek sportolási lehetőségeinek a megteremtéséhez!

A rendezvény különlegessége, hogy a szakmai programokon túl, a FitBalance folyamatosan arra törekszik, hogy az aerobik és fitness órák mellett olyan programokat kínáljon a látogatóknak, amelyek szorosan kapcsolódnak az egészséges életmódhoz, és valóban gyakorlati tanáccsal, prevenciós tevékenységekkel és szűrőprogramokkal látják el az érdeklődőket.

www.fitbalance.hu

Nézzél képeket róla

« Előző hír
Feltétel Nélküli Alapjövedelem